RISI: produkti me i ri per dobsim ART SOUP super n'forme kete vere.

Transporti

Transporti i sigurtë deri në adresen tuaj.

Kthimet

Plotëso formularin

Blerje e sigurtë

Paguaj pasi merrë porosinë

Shitje nga TV

Prezentimi i produkteve direkt në TV

Çaji i mbrëmjes për dobësim

Risi Çaji i mbrëmjes për dobësim
Shikime: 162 Kodi i produktit: Çaji i mbrëmjes për dobësim
Statusi: Në stok
0shitje
19.90€ Liruar nga Taksa: 19.90€
Sasia: Shto në shportë
Ky produkt ka sasinë minimale të 4

Porosit tani:

Në numrat e telefonit: 044 / 049 -260-900

Si dhe në viber:     +383 44 260 900

 

Posted by Cityshop.tv on Wednesday, August 30, 2017

Cityshop ёshtё kompani e shquar nё fushën e Teleshopping, e cila ka në fokus konsumatorin dhe shërbimin e plotë ndaj tij duke filluar nga marrja e porosisë, paketimi, e deri tek distribuimi, përfshirë këtu edhe shërbimin postar.

Çaji i mbrëmjes për dobësim

 

Ky çaj është 100% natyral, nuk përmban asnjë aditiv, kafeinë, lactose ose sheqer

Caji i mbrëmjes është i krijuar nga përbërës bimor natyral, për të përshpejtuar procesin e tretjes, heq toksinat e tepërta dhe redukton fryerjen.

Pasi keni ngrënë darkën tuaj, dhe ndiheni të fryer në stomak atëher pini një caj të mbrëmjes dhe lehtësoni dhe shfryeni barkun që ju bezdis.

Në këtë mënyrë do të keni një gjumë të rehatshëm dhe ju do të ndiheni më mirë, përkundër darkës së rënduar, me kalori ose ushqime të tepërta që keni patur

Pse mund të humbni peshë me cajin e mbrëmjes?

Përbërësit e cajit:

Manaferrat Goji: Janë të pasura me fibra, përmbajnë shije të ëmbël, të cilat përmbajnë sasi shumë të vogël të sheqerit dhe përdoren si zëvendësues të tij.

Murrizi ndihmon për tretjen e ushqimeve të rënda, si mishi.

Gjethet e Zambakut: Ulin sasinë e tepruar të acideve në stomak dhe ndihmojnë në shkrirjen e yndyrnave.

Gjethet Senna janë të njohura si burim I humbjes së peshës.

Luleradhiqe: Ndihmon për të luftuar inflamacion, shtypjen e lartë të gjakut.

Gjinostema: I ndihmon trupit në mënyra të ndryshme, ndër më të rëndësishmet I jep fuqinë e nevojshme.

Fara Cassia: e njohur si burim I vitaminës A, përshpejton procesin e tretjes në organizëm.

Lëvorja e Portokallit: redukton sasinë e tepërt të dhjamit dhe rregullon sasinë e shtypjes së gjakut.

Livando: e njohur si faktorë që rregullon kualitetin e gjumit të rehatshëm, dhe ndihmon për të qetsuar stresin.

Bari I limonit: Ndiihmon ne përshpejtimin e metabolizmit në mënyrë që të humbni peshë.

Nuk preferohet për gratë shtatzëna apo gratë që ushqehen me gji fëmijët e tyre.

Përmirëson lëvizjen tuaj të zorrëve dhe djegien e dhjamit duke ushqyer trupin tuaj me të gjitha enzimat natyrale, vitaminat, mineralet, mikro-elementët dhe fibrat. Ndihmoj ne detox te trupin tuaj duke hequr mbeturinat e padëshiruara në zorrë tuaj dhe ju jap më shumë energji.  
Kjo formulë e ketyre përberësve, jo vetem që na ndihmon në humbjen e peshes së padeshirueshme por edhe për pershpejtimin e metabolizmit dhe mbajtjen e një shendeti të mire.

 

 

 

Nuk ka komente lidhur me këtë produkt.

Shkruani komentin tuaj

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: HTML nuk është e përkthyer!

Vlerësimi: Keq           Mirë

Shkruani kodin në kutizën e dhënë më poshtë: