RISI: produkti me i ri per dobsim ART SOUP super n'forme kete vere.

Transporti

Transporti i sigurtë deri në adresen tuaj.

Kthimet

Plotëso formularin

Blerje e sigurtë

Paguaj pasi merrë porosinë

Shitje nga TV

Prezentimi i produkteve direkt në TV

14 ditë çaj për dobësim DETOX

Risi 14 ditë çaj për dobësim DETOX
Shikime: 141 Kodi i produktit: 14 ditë çaj për dobësim DETOX
Statusi: Në stok
0shitje
19.90€ Liruar nga Taksa: 19.90€
Sasia: Shto në shportë
Ky produkt ka sasinë minimale të 4

Porosit tani:

Në numrat e telefonit: 044 / 049 -260-900

Si dhe në viber:     +383 44 260 900

 

Posted by Cityshop.tv on Wednesday, August 30, 2017

Cityshop ёshtё kompani e shquar nё fushën e Teleshopping, e cila ka në fokus konsumatorin dhe shërbimin e plotë ndaj tij duke filluar nga marrja e porosisë, paketimi, e deri tek distribuimi, përfshirë këtu edhe shërbimin postar.

14 ditë çaj për dobësim DETOX

Ky çaj është 100% natyral, nuk përmban asnjë aditiv, kafeinë, lactose ose sheqer.

Trupi grumbullon substanca të huaja dhe i mbledh në depozitat e tij dhjamore. Pra, në shumë raste, njerëzit mund të kenë deri në 4.5 apo më shumë kilogramë me mbetje të pashëndetshme toksike të mbushura me mukus.

Ky caj eshte zgjedhja e ketij problemi.

 Caji pihet ne mengjes, perderisa e hani mengjesin tuaj per 14 dite rresht.

Përbërësit e cajit:

Gjethet e Zambakut: Ulin sasinë e tepruar të acideve në stomak dhe ndihmojnë në shkrirjen e yndyrnave.

Gjethet Senna: jane te si burim I njohur I humbjes se peshes.

Manaferrat Goji: Jane te pasura me fibra, permbajne shije te embel, te cilat permbajn sasi shume te vogel te sheqerit dhe perdoren si zevendesues I tij.

Murrizi: ndihmon per tretjen e ushqimeve te renda, si mishi.

Levorja e Portokit: redukton sasine e tepert te dhjamit dhe rregullon sasine e shtypjes se gjakut.

Bari I limonit: Ndiihmon ne pershpejtimin e metabolizmit ne menyre qe te humbni peshe.

Çaji Oolong: ndihmon në humbjen e peshës, gjë e cila vjen si pasojë e stimulimit të metabolizmit duke bërë djegien e yndyrave dhe ndër të tjera ul edhe kolesterolin në gjak

Caji I gjelbert: përmirëson eliminimin e yndyrave dhe vë në lëvizje metabolizmin. Hulumtimet kanë vërtetuar që veçoritë aktive të çajit të gjelbër dukshëm ndikojnë në zvogëlimin e konsumit ditor të kalorive

Kush ka nevoje per detoksifikim dhe humbje peshe?


1.Zonjat e zyrave: Gjithmonë rrine ulur, rrale here vizitojne palestren dhe shume shpejt mund te fitojne
kilograme te padeshiruara e sidomos ne pjesen e stomakut.
2.Burrat me bark te trashe, te cileve ju nevoitet humbja e peshes.
3. Djemt dhe vajzat e reja qe kane probleme me mbipeshen shkaku I ndryshimeve hormonale, te cileve ju
nevoitet humbja e peshes.
4. Grate pas shtatzanisë, të reduktojnë peshën e fituar dhe të kthehen në peshën e mëparshme.
5. Te gjithe ate qe arrine moshen e tyre mesatare, dhe ju shfaqen problem me mbipeshen.
6. Te gjithe ata qe zakonisht hane ushqime me kalori te teperta.

 Nuk preferohet për gratë shtatzëna apo gratë që ushqehen me gji fëmijët e tyre.

Përmirëson lëvizjen tuaj të zorrëve dhe djegien e dhjamit duke ushqyer trupin tuaj me të gjitha enzimat natyrale, vitaminat, mineralet, mikro-elementët dhe fibrat. Ndihmoj ne detox te trupin tuaj duke hequr mbeturinat e padëshiruara në zorrë tuaj dhe ju jap më shumë energji.  

Nuk ka efekte anesore.


Ky caj eshte 100% natyral, me perberes bimor,pas sterilizimit ne temperature te larte, pa aditive.


Pas shume viteve experience dhe pervoje, nga ngjyra e cajit, shija, dhe efektet qe ka per humbje peshe
ne kemi ndjekur pervojen e shume njerezve ne humbjen e peshes dhe kenaqesine e tyre nga perdorimi I
ketij caji.
 

 

 

 

Nuk ka komente lidhur me këtë produkt.

Shkruani komentin tuaj

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: HTML nuk është e përkthyer!

Vlerësimi: Keq           Mirë

Shkruani kodin në kutizën e dhënë më poshtë: